Orientačná ponuka


Bratislava

Múzeum mesta Bratislavy - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie

 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Domov

 

Archív office 2020

 
 
ZmenenéNázov a anotáciaZodpovedá
2.4.2021Uzatvorenie múzeí MMB do odvolania
Milí návštevníci, MMB reaguje na aktuálne nariadenie vlády a svojho zriaďovateľa – hlavné mesto SR Bratislavy – pod vplyvom nepriaznivej pandemickej situácie. Pristupuje zodpovedne k danej situácii a predlžuje uzavretie tematických múzeí do odvolania.
Zamestnanci múzea sa naďalej tešia na stretnutia s verejnosťou v stálych expozíciách, na výstavách a programoch pripravených na rok 2021.
PaedDr. Martina Pavlikánová PhD.
2.1.2021Celý NKP hrad Devín uzatvorený
Milí návštevníci, od 3. januára 2021 uzatvára vedenie Múzea mesta Bratislavy celý NKP hrad Devín až do odvolania. Dôvodom je zhoršená pandemická situácia.
PhDr. Beáta Husová
20.12.2020PF´2021 [JPG, 408 kB]
Milí priaznivci Múzea mesta Bratislavy, želáme vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a rok 2021 naplnený zdravím a peknými zážitkami na výstavách a podujatiach, ktoré pre vás pripravujeme.
Kolektív zamestnancov múzea.
PhDr. Beáta Husová
20.12.2020Uzatvorenie múzeí MMB od 19. 12. 2020 / Areál hradu NKP Devín ostáva otvorený [JPG, 918 kB]
Milé návštevníčky, milí návštevníci, v zmysle pandemických opatrení sú všetky tematické múzeá Múzea mesta Bratislavy od soboty, 19. 12. 2020 do nedele 10. 1. 2021 uzavreté.
Pevne veríme, že vás v našich múzeách budeme môcť čo najskôr opäť privítať. Informácie o prípadnom predĺžení uzavretia alebo znovuotvorení múzeí MMB budeme aktualizovať na našom webe a sociálnych sieťach. Želáme vám, aby ste boli aj vy takí spokojní, ako vyzerá rodina na našom obrázku zo začiatku 20.storočia.
PhDr. Beáta Husová
8.12.2020Vianočná súťaž na FB o hodnotné knihy vydané MMB
Na facebooku vyhlasujeme vianočnú súťaž. Ak chcete pod vianočným stromčekom potešiť seba alebo svojich blízkych balíčkom z publikácií editorskej činnosti MMB, kníh o dejinách Bratislavy a vstupenkami do tematických múzeí MMB, poďte súťažiť.
PhDr. Beáta Husová
20.11.2020Múzea MMB opäť otvorené / od 10. 11. 2020
Naše múzeá sú od 10. 11. 2020 opäť otvorené. Srdečne vás všetkých pozývame na ich návštevu. Z dôvodu protipandemických opatrení bude vstup do múzeí povolený iba s certifikátom s negatívnym výsledkom testu na ochorenie Covid-19.
Napriek všetkému vitajte opäť u nás...
PaedDr. Martina Pavlikánová PhD.
24.10.2020Uzatvorenie múzeí MMB od 24. 10. 2020
Milí priatelia, od 24. 10. 2020 sú všetky tematické múzeá Múzea mesta Bratislavy až do odvolania opäť zatvorené z dôvodu hrozby šírenia koronavírusu.
Plánované podujatia, vernisáže, programy pre verejnosť a vzdelávacie programy pre školy sú pozastavené. O ďalších krokoch, ako aj o tom, kedy opäť otvoríme, vás budeme priebežne informovať. Naďalej nás sledujte na sociálnych sieťach. Vaše Múzeum mesta Bratislavy.
PhDr. Beáta Husová
26.6.2020BKIS / partner cyklu Leto v múzeu 2020
Leto v múzeu 2020 podporuje Bratislavské kultúrne a informačné stredisko.
PhDr. Beáta Husová
31.3.2020Uzatvorenie múzeí MMB
Milí priatelia, z nariadenia hlavného mesta SR Bratislavy sú všetky múzeá Múzea mesta Bratislavy až do odvolania ZATVORENÉ pre hrozbu šírenia koronavírusu.
Všetky podujatia, vernisáže, programy pre verejnosť a vzdelávacie programy pre školy sú ZRUŠENÉ. O ďalších krokoch, ako aj o tom, kedy opäť otvoríme, vás budeme priebežne informovať. Ďakujeme za porozumenie.
PhDr. Beáta Husová
9.3.2020Stále aktuálne informácie o coronavíruse
PhDr. Beáta Husová
2.4.2020Novinky - Múzeum online - Stop nude - Blog mmb [JPG, 71 kB]
Milí priatelia, priaznivci, návštevníci Múzea mesta Bratislavy, pripravujeme pre vás pravidelne nové príspevky Múzeum online : utorok príspevky BLOG MMB, vo štvrtok BLOG MMB – Zo života reštaurátorov, v piatok STOP NUDE – Povedačky z múzea z Ateliéru Múzeum má budúcnosť. Sledujte nás aj prostredníctvom facebooku a instagramu.
PhDr. Beáta Husová
18.3.2020Milujte múzeum Bratislavčania
MMB je inšpiratívna skratka. Môžete ju dešifrovať aj ako milujte múzeum Bratislavčania, či Múzeum má budúcnosť. V pravom slova zmysle ide o názov najstaršieho Múzea mesta Bratislavy. Je tu s vami aj v ťažkých časoch. Sleduje a zaznamenáva všetko aktuálne v prítomnosti a napĺňa tak misiu: 152 rokov pamätáme na budúcnosť.
PhDr. Beáta Husová
7.4.2020Prajeme pokojnú Veľkú noc [JPG, 774 kB]
Milí priatelia, návštevníci, priaznivci Múzea mesta Bratislavy, dielo Pieta, ktoré sa stalo symbolom sviatkov Veľkej noci v MMB v roku 2020 hovorí o utrpení... Obdivujú ho tisíce návštevníkov Múzea mesta Bratislavy v Starej radnici. Bolo by tomu tak aj v tento rok, nie len v čase svätenia Veľkej noci. Naše múzea však ostali v tichu za zavretými bránami.
Súčasná atmosféra sviatkov je úplne iná, ako sme ju tradične prežívali. Už teraz nám chýbajú stretnutia v širšom kruhu rodín, ich objatia, bozky. Veríme, že vás sviatky napriek tomu naplnia pokojom. Prajeme skoré uzdravenie všetkým chorým. Prajeme požehnané obyčajné ľudské šťastie spočívajúce v úsmeve, láske medzi ľuďmi a radosti z prichádzajúcich slnečných dní, ktoré nás napĺňajú nádejou...
PhDr. Beáta Husová
15.4.2020Zborník z vedeckej konferencie Mesto a jeho pamäť
Jedným z odborných podujatí pripravených k 150. výročiu založenia Múzea mesta Bratislavy v roku 2018 bola interdisciplinárna vedecká konferencia Mesto a jeho pamäť.
Aktuálne vychádza zborník príspevkov z tejto konferencie.
Mgr. Zuzana Francová
14.5.2020Máme opäť otvorené od 16. 5. 2020
Po dvoch mesiacoch opäť otvárame. Múzeá MMB sprístupňujeme v čase, keď si pripomíname 18. 5. 2020 Medzinárodný deň múzeí a galérií. V sobotu 16. 5. 2020 malo prebiehať obľúbené podujatie Noc múzeí a galérií, v čom vidíme ďalšiu symboliku. Nebudeme môcť naplniť náš bohatý plánovaný program pripravený na tento deň. Napriek všetkému vitajte opäť u nás...
PhDr. Beáta Husová
15.5.2020Vitajte opäť! Chráňme sa navzájom v múzeách MMB [JPG, 391 kB]
Milí návštevníci, vitajte opäť v múzeách MMB. Ďakujeme, že chránite seba a druhých. Balíček opatrení je záväzný. Počet návštevníkov a dĺžka návštevy je rôzna podľa veľkosti priestorov. Pozrite si, prosím, základné pravidlá návštev sprístupnených múzeí: Múzeum dejín mesta - Stará radnica, Múzeum historických interiérov, Múzeum vinohradníctva - Apponyiho palác, Múzeum zbraní - Michalská veža, NKP hrad Devín, Antická Gerulata Rusovce. Ďakujeme za pochopenie.
PhDr. Beáta Husová
4.2.2020Výberové konanie na pozíciu riaditeľ/ka príspevkovej organizácie Múzeum mesta bratislavy [PDF, 293 kB]
V súlade s uznesením Mestského zastupiteľstva Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (ďalej len „MsZ“ a „mesto“) č. 38 časť C bod 1 zo dňa 7.2.2019 Zásady výberu členov orgánov obchodných spoločností s majetkovou účasťou hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy a rozpočtových a príspevkových organizácií hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (ďalej len „zásady výberu“) mesto vyhlasuje výberové konanie na pozíciu riaditeľ/ka príspevkovej organizácie Múzeum mesta Bratislavy.
PhDr. Beáta Husová
16.10.2020Múzeum Arthura Fleischmanna uzavreté 20. - 22. 10. 2020
Múzeum Arthura Fleischmanna bude dňoch 20. - 22. 10. 2020 z technických príčin uzavreté.
PaedDr. Martina Pavlikánová PhD.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »

 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Archív office > Archív office 2020

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vyberáme:


Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

web & design , redakčný systém

  Prihlásiť sa