Cesta: Titulka > Blog mmb

Blog mmb

Brány múzeí sa zatvorili a naše architektonicky vzácne objekty, zbierkové predmety ostali opustené, bez obdivu návštevníkov. Akoby zdanlivo zastal čas...a zároveň nastal čas na založenie Blogu mmb. V múzeu napriek tomu neprestávame pracovať. Spracovávame nové zbierkové predmety, pracujeme na nových výstavách, programoch.
Milí návštevníci cez blog vám staticky aj virtuálne radi priblížime rôzne témy zo života múzea, o originálnych zbierkových predmetoch, o ich zachovávaní a uchovávaní, o výstavách, príbehoch z histórie či programoch. Naše zložky blogu sa budú postupne zapĺňať a vždy v utorok sa môžete tešiť na nové príspevky. Všetky nové príspevky blogu zverejňujeme v utorok aj na facebook @muzeummestabratislavy a instagrame muzeum_mesta_bratislavy.

Milí návštevníci, nestrácame nádej, že sa čoskoro uvidíme reálne. Dovtedy prajeme pevné zdravie. Dovidenia!

Súvisiace odkazy

Kontext